Maisiņi - iepakojuma maisiņi

Maisiņi polietilēna, maisiņi plastmasas maisiņi ar apdruku industriālie maisiņi

Maisiņi

Maisiņi dažādas formas, dažādi materiāli, dažādas funkcijas

Sia REPACK piedāvājumā ir maisiņi dāvanām, precēm, prodiktiem, sūtijumiem, transportēšanai, uzglabāšanai un citiem mērķiem.

Sia REPACK ražoto maisiņu materiāls var būt papīrs, plastmasa audums. Maisņus var apdrukāt ar saukli logo un citu informāciju par produktu vai uzņēmumu.

Maisiņu materiāls var būt pārklāts ar matētu vai glancētu laminātu.

Maisiņi kurus ražo no plastmasas var būt plakanu pamatni, ar līmmalu vai bloktipa kā arī ar ar rokturiem.

Sia REPACK maisiņi tiek ražoti ar modernām iekārtam un piedāvajuma ir piemārota mūsdienīga dizaina izstrāde Jūsu maisiņiem

Iepakojums Papira maisiņi

Papīra maisiņi – tas ir moderni, ērti un, pats galvenais, videi draudzīgi! Tie ir izgatavoti no balta, brūna vai pārstrādāta kraftpapīra. To rokturi ir izgatavoti no vīta vai plakana papīra.

E-komercijas papīra maisiņš – ekoloģisks risinājums e-komercijai. Pieejams dažādos izmēros un no dažādiem materiāliem. Iepakojums mazu un vidēju sūtījumu nosūtīšanai.

papīra maisiņi

Ekskluzīvus papīra maisiņus izmanto gan kā premium klases preču un pārtikas iepakojumu, gan kā brenda reklāmu. Ir iespējama reljefspiede, folijspiede (dažādas krāsas), izciršana, sietspiede, UV laka, metāla gredzenu uzstādīšana.

iepakojums - papīra maisiņi

Papīra tūtas ir universāls iepakojums mazumtirgotājiem pārtikas preču nozarē, īpaši maiznīcām, konditorejas izstrādājumiem. Tie ir laba alternatīva plastmasas maisiņiem. Tas ir estētisks iepakojums, kas izgatavots no plāna videi draudzīga papīra.

polietilēna maisiņi

Universāls risinājums tirdzniecības veikalu tīkliem un uzņēmumiem realizējamo preču reprezentatīva iepakojumu veidā.

polietilēna maisiņi

Polietilēna maisiņi ar izgrieztu rokturi – taisnstūra vai kvadrātveidīgie maisiņi ar grieztu ovālas formas rokturi, ar viskvalitatīvāko daudzkrāsu druku.