Polietilēna maisiņi

Mēs izgatavojam, pārdodam un piegādājam polietilēna, polipropilēna un papīra iepakojumu.

polietilēna maisiņi

Universāls risinājums tirdzniecības veikalu tīkliem un uzņēmumiem realizējamo preču reprezentatīva iepakojumu veidā.

polietilēna maisiņi

Polietilēna maisiņi ar izgrieztu rokturi – taisnstūra vai kvadrātveidīgie maisiņi ar grieztu ovālas formas rokturi, ar viskvalitatīvāko daudzkrāsu druku.

iepakojums - polietilēna maisiņi

Maisiņi ar cilpveidīgu rokturi – imidža reklāmas elements, ļoti izturīgi un eleganti maisiņi taisnstūra vai kvadrāta formas veidā ar cilpveida rokturi. Galvenās īpašības – izcila drukas kvalitāte, liela izturība, iespēja apdrukāt visu maisiņa virsmu.

iepakojums - polietilēna maisiņi

Kurjerpreču aploksnes– lieliski piemērotas tādu preču sūtīšanai kā apģērbs, katalogi, grāmatas u.c. Tās ir ļoti populāras starp interneta veikaliem, kas izmanto šīs aploksnes preču piegādei pa pastu.

Papīra Maisiņi

Mēs izgatavojam, pārdodam un piegādājam polietilēna, polipropilēna un papīra iepakojumu.

Iepakojums Papira maisiņi

Papīra maisiņi – tas ir moderni, ērti un, pats galvenais, videi draudzīgi! Tie ir izgatavoti no balta, brūna vai pārstrādāta kraftpapīra. To rokturi ir izgatavoti no vīta vai plakana papīra.

E-komercijas papīra maisiņš – ekoloģisks risinājums e-komercijai. Pieejams dažādos izmēros un no dažādiem materiāliem. Iepakojums mazu un vidēju sūtījumu nosūtīšanai.

papīra maisiņi

Ekskluzīvus papīra maisiņus izmanto gan kā premium klases preču un pārtikas iepakojumu, gan kā brenda reklāmu. Ir iespējama reljefspiede, folijspiede (dažādas krāsas), izciršana, sietspiede, UV laka, metāla gredzenu uzstādīšana.

iepakojums - papīra maisiņi

Papīra tūtas ir universāls iepakojums mazumtirgotājiem pārtikas preču nozarē, īpaši maiznīcām, konditorejas izstrādājumiem. Tie ir laba alternatīva plastmasas maisiņiem. Tas ir estētisks iepakojums, kas izgatavots no plāna videi draudzīga papīra.

Industrialais iepakojums

Mēs izgatavojam, pārdodam un piegādājam polietilēna, polipropilēna un papīra iepakojumu.

iepakojums - kudras un meslojuma

Maisi kūdrai un mēslojumam ir izgatavoti no polietilēna plēves, kas sastāv no vairākiem slāņiem. Iekšējais slānis, parasti melns, nodrošina aizsardzību pret gaismas iedarbību un dažādiem nevēlamiem mikroorganismiem kūdrā. Ārējais baltais slānis nepiesaista saules gaismu, tāpēc kūdra vai mēslojums saglabā savas labākās īpašības.

iepakojums - granulu un brikesu maisi

Granulu maisi ir paredzēti granulu un brikešu fasēšanai. Esam izstrādājuši un testējuši īpašu plēves formulu, kas nodrošina optimālu attiecību starp biezumu un kravnesību.

iepakojums-malkas maisi

Malkas maisi ir paredzēti malkas un iekures transportēšanai un uzglabāšanai. Mēs esam izstrādājuši un pārbaudījuši dažādu plēvju formulas šādiem maisiem.

12-Auto riepu maisi

Auto riepu maisi – nepieciešami praktiski katram autoīpašniekam. Katru reizi, kad mainām ziemasriepas pret vasaras riepām vai otrādi, saprotam, ka bez tiem neiztikt.

13-OPP, CPP-maisi

OPP, CPP-maisi– ar divām atverēm un iespiešanas vārstu izmantošanai automātiskajās ražošanas līnijās, maizes, konditorejas izstrādājumu, putnu gaļas u.c. pārtikas produktu iepakošanai.

iepakojums-polietilene pleves

Polietilēna plēve – universāls iepakojuma materiāls pārtikas, ķīmiskās rūpniecības, tirdzniecības un citu preču uzglabāšanai un transportēšanai.