Industrialais iepakojums

Mēs izgatavojam, pārdodam un piegādājam polietilēna, polipropilēna un papīra iepakojumu.

iepakojums - kudras un meslojuma

Maisi kūdrai un mēslojumam ir izgatavoti no polietilēna plēves, kas sastāv no vairākiem slāņiem. Iekšējais slānis, parasti melns, nodrošina aizsardzību pret gaismas iedarbību un dažādiem nevēlamiem mikroorganismiem kūdrā. Ārējais baltais slānis nepiesaista saules gaismu, tāpēc kūdra vai mēslojums saglabā savas labākās īpašības.

iepakojums - granulu un brikesu maisi

Granulu maisi ir paredzēti granulu un brikešu fasēšanai. Esam izstrādājuši un testējuši īpašu plēves formulu, kas nodrošina optimālu attiecību starp biezumu un kravnesību.

iepakojums-malkas maisi

Malkas maisi ir paredzēti malkas un iekures transportēšanai un uzglabāšanai. Mēs esam izstrādājuši un pārbaudījuši dažādu plēvju formulas šādiem maisiem.

12-Auto riepu maisi

Auto riepu maisi – nepieciešami praktiski katram autoīpašniekam. Katru reizi, kad mainām ziemasriepas pret vasaras riepām vai otrādi, saprotam, ka bez tiem neiztikt.

13-OPP, CPP-maisi

OPP, CPP-maisi– ar divām atverēm un iespiešanas vārstu izmantošanai automātiskajās ražošanas līnijās, maizes, konditorejas izstrādājumu, putnu gaļas u.c. pārtikas produktu iepakošanai.

iepakojums-polietilene pleves

Polietilēna plēve – universāls iepakojuma materiāls pārtikas, ķīmiskās rūpniecības, tirdzniecības un citu preču uzglabāšanai un transportēšanai.