Industrialais iepakojums

“SIA Repack piedāvā maisiņus fasēšanai (pieejamus pakās vai ruļļos), kas ir dažādi izmēri un veidi no polietilēna un polipropilēna pārtikas rūpniecībai.

Industrialais iepakojums

“SIA Repack piedāvā maisiņus fasēšanai (pieejamus pakās vai ruļļos), kas ir dažādi izmēri un veidi no polietilēna un polipropilēna pārtikas rūpniecībai. Ruļļu iepakojums ir ar perforāciju.

Iepakojums ražosanai

  • SIA Repack piedāvā arī maisus maizes fasēšanai, autiņu un autiņbikšu iepakošanai, polietilēna maisiņus kastēm, granulu maisus, kā arī apģērbu maisiņus ar augšējo atveri un pakaramo āķi, kas plaši izmantojami apģērbu šūšanas rūpnīcās un ķīmiskās tīrītavās.
  • SIA Repack piedāvā arī maisus ziedu un stādu iepakošanai – trapecveida vai taisnstūrveida formas iepakojumu ar caurumiem drenāžai. Kūdrai un mēslošanas līdzekļiem SIA Repack izgatavoti maisi no vairākslāņu polietilēna plēves, kur iekšējais melnais slānis nodrošina aizsardzību pret gaismas iedarbību, bet ārējais baltais slānis saglabā īpašības, neļaujot saules starus iekļūt un nodrošinot gaisa cirkulāciju ar speciāliem caurumiem. Šādi maisi ir piemēroti augstas izturības būvniecības un kokapstrādes projektos, piemēram, koka brikešu un ogļu iepakojumam.
  • SIA Repack piedāvā arī atkritumu maisus, kuriem iespējama apdruka līdz 8 krāsām. Mūsu produktu klāstā ir arī iespēja pasūtīt polietilēna iepakojumu, maisiņus, plēves un ieliktņus ar vai bez apdrukas, piedāvājot visaptverošu risinājumu iepakojuma ražošanā, iesaiņošanā un apdrukai gan mazās, gan lielās tirāžās.”