Papīra maisiņi ar apdruku

Papīra maisiņi AR APDRUKU papīra tūtas, papīra kastītes ar apdruku

Papīra maisiņi ara apdruku, papīra tūtas ar apdruku

Saņemot papīra maisiņu ar apdruku pasūtījumu saražoti tiek papīra maisiņi, kurus iespējams izmantot par  iepakojumu pirkumiem un pārtikai, vai dāvanām, kā arī citiem mērķiem.
Mūsu papīra maisiņu ar apdruku priekšrocības ir izturība, kvalitatīvi materiāli un plašā izvēle, plašas apdrukas iespējas, jūsu papīra maisiņi ar apdruku veicinās jūsu zīmola attīstību.
Ir iespējams saražot un izvēlēties dizainu ar lentas rokturiem ar auklu rokturiem, arī ar papīra rokturiem.
Dizaina izvēlē ir piedāvājumā kraftpapīra maisiņi ar dažādas formas rokturiem (plakani, savīti).
Mūsu papīra maisiņi ar apdruku ražojot izmanto kraftpapīru, kura pārklājums var būt gan matēts gan glancēts, gan laminēts. Rezultātā tie izskatās kā glancēti vai matēti maisiņi.
 Parastie kraftpapīra maisiņi ir ražoti no kraftpapīra, tiek ražoti arī no krāsota papīra.
Klasiskie kraftpapīra maisiņi – to ražošanā izmanto kraftpapīru un krāsotu papīru.
Jebkuri Papīra Maisiņi iespējami ar orģinālu Klienta izvēlētu izmēru un dizainu, lai radītu atšķirīgumu vai piešķirtu papildus funkcionalitāti papīra maisiņiem ar apdruku.
Oriģinālu papīra maisiņu ar apdruku uzražošanai ar papildus funkcijām varam apstrādāt ar reljefspiedi, vai laminēšanu, kā arī ar folijspiedi, UV lakošanu.

Papīra maisiņi ar  apdruku ir izplatīts iepakojuma veids. Apdruka ar individuāli izstrādātu dizainu lieliski izcels Jūsu produktu un uzņēmuma stilu. Maisiņus iespējams ražot arī no otrreiz pārstrādāta papīra. Papīra maisiņus dāvanām iespējams gan laminēt. Gan ar glancētu gan ar matētu laminātu. Firmas Logo uz papīra maisiņa  iespējami  ar rokturiem no krāsainām kokvilnas aukliņām arī no vītiem un  plakaniem papīra roku turētājiem.

Iepakojums Papira maisiņi

Papīra maisiņi – tas ir moderni, ērti un, pats galvenais, videi draudzīgi! Tie ir izgatavoti no balta, brūna vai pārstrādāta kraftpapīra. To rokturi ir izgatavoti no vīta vai plakana papīra.

E-komercijas papīra maisiņš – ekoloģisks risinājums e-komercijai. Pieejams dažādos izmēros un no dažādiem materiāliem. Iepakojums mazu un vidēju sūtījumu nosūtīšanai.

papīra maisiņi

Ekskluzīvus papīra maisiņus izmanto gan kā premium klases preču un pārtikas iepakojumu, gan kā brenda reklāmu. Ir iespējama reljefspiede, folijspiede (dažādas krāsas), izciršana, sietspiede, UV laka, metāla gredzenu uzstādīšana.

iepakojums - papīra maisiņi

Papīra tūtas ir universāls iepakojums mazumtirgotājiem pārtikas preču nozarē, īpaši maiznīcām, konditorejas izstrādājumiem. Tie ir laba alternatīva plastmasas maisiņiem. Tas ir estētisks iepakojums, kas izgatavots no plāna videi draudzīga papīra.