Produkcija

  • Eko ražošana izmantojam otreizejās izejvielas ražošanā, mūsu produkcija ir videi draudzīga.
bags_colored_tshirt__69892

T-SHIRT POLIETILĒNA MAISIŅI universāls risinājums tirdzniecības centru tīkliem un komercuzņēmumiem realizējamo preču reprezentatīva iepakojumu veidā.

kf7-45x55-courier-envelopes-foliopaki-450x550-a2

Kurjerpreču iepakojums ar līmlenti sānos: materiāls: Recycled, LDPE, HDPE, MDPE, Bio balta ārpuse, melna iekšpuse; vārsts un līmlente pasargā no nesankcionētas piekļuves;

Papīra maisiņi ar vītiem rokturiem izskatās estētiski pat pēc atkārtotas lietošanas. Apdrukājami no 1 krāsas līdz pilnkrāsu drukai.

81Fv0UqNFXL._AC_UF894,1000_QL80_

Papīra maisiņi ar vītiem rokturiem – tas ir moderni, ērti un, pats galvenais, videi draudzīgi! Šis iepakojuma veids ir ļoti populārs veikaliem: apģērbs, aksesuāri, kosmētika,

IMG-20200312-WA0012

Papīrs ruļļos Papīrs loksnēs Papīra aploksnes Kartona kastes un kastītes

35-2

“SIA Repack piedāvā maisiņus fasēšanai (pieejamus pakās vai ruļļos), kas ir dažādi izmēri un veidi no polietilēna un polipropilēna pārtikas rūpniecībai. Ruļļu iepakojums ir ar perforāciju.

tire-bag-large

Auto riepu maisi – nepieciešami praktiski katram autoīpašniekam. Katru reizi, kad mainām ziemasriepas pret vasaras riepām vai otrādi, saprotam, ka bez tiem neiztikt.

DC04_Group

Polietilēna maisiņi ar izgrieztu rokturi – taisnstūra vai kvadrātveidīgie maisiņi ar grieztu ovālas formas rokturi, ar viskvalitatīvāko daudzkrāsu druku. Tas ir imidža maisiņš, kas tiek plaši izmantots kā individuālās lietošanas preču zīmola iepakojums

boutique-paper-bag-middle-ribbon

Ekskluzīvus papīra maisiņus izmanto gan kā premium klases preču un pārtikas iepakojumu, gan kā brenda reklāmu.

Pieejams dažādos izmēros un svaros, tā ir jūsu ekoloģiskā atbilde. Iepakojums mazu un vidēju sūtījumu nosūtīšanai. Maisiņu var aprīkot ar vienu vai divām pašlīmējošām lentēm, kā arī ar perforētu noplēšamo lenti.

images

Sia REPACK iespjams izvēlēties un iegādaties iepakojumu praktiski jebkam. Izvēloties iepakojumu , svarīgi būt drošam ka iepakojuma veids un materiāls droši pasargās sūtijumu vai produktu tam paredzētajam mērķim un funkcijām.

Soft-Loop-Handle-Bags

Maisiņi ar cilpveidīgu rokturi – imidža reklāmas elements, ļoti izturīgi un eleganti maisiņi taisnstūra vai kvadrāta formas veidā ar cilpveida rokturi.

SIA Repack piedavā dažāda izmēra, blīvuma: brūnas papīra tūtas. Ar rokturi vai bez baltas papīra tūtas. Ar rokturi vai bez

1TOT0810S-WHITE

NON-WOVEN SOMAS NEAUSTA POLIPROPILĒNA SOMA.
Neaustie audumi ir viena no visstraujāk augošajām tekstilrūpniecības nozarēm pasaulē.

71oY7tGuW5L._AC_UF894,1000_QL80_

Granulu maisi. Maisi kūdrai un mēslošanas līdzekļiem – izgatavoti no daudzslāņu polietilēna plēves. Iekšējais slānis, parasti melns, nodrošina aizsardzību pret gaismas iedarbību un novērš dažādu nevēlamu mikroorganismu parādīšanos kūdrā.

White sanitary material CPP film

OPP, CPP-maisi– ar divām atverēm un iespiešanas vārstu izmantošanai automātiskajās ražošanas līnijās, maizes, konditorejas izstrādājumu, putnu gaļas u.c. pārtikas produktu iepakošanai.